środa, 5 marca 2014

Wieści, wieści

Gemma Arterton najwyraźniej nie umie żyć bez teatru. Okoła miesiąca temu z afisza zeszła "Duchess of Malfi" a już ogłoszono kolejną sztukę, w której wystąpi.  Będzie to musical "Made in Dagenham" w Adelphi Theatre. Premierę zaplanowano na 5 listopada, pokazy przedpremierowe od 9 października.
Spektakl opowiada o strajku z 1968r., kiedy to pracownice fabryki Forda walczyły o równe płace. Gemma wystąpi w głównej roli Ritay O'Grady a jej męża Eddiego zagra Adrian Der Gregorian.
Reżyserem jest Rupert Goold, autorami Richard Bean (One Man, Two Guvnors) David Arnold i Richard Thomas (Jerry Springer: The Opera) achoreografię ułoży Aletta Collins. A 
Bilety już do kupienia na stronie teatru. Ceny od 25 do 69,50 furntów a przedstawienia zaplanowano co do 28.03.2015r.Paul McGann wystapi w "Three Sisters" w Southwark Playhouse, czyli inscenizacji "Trzech Sióstr" Czechowa w reżyserii Russella Bolama. Sztuka będzie wystawiana od 3 kwietnia do 3 maja. Bilety, w cenie od 10 (pokazy przedpremierowe) do 18 funtów można już kupować na stronie teatru. Na scenie 8 Doktorowi towarzyszyć będą Olivia Hallinan, Holliday Grainger i Emily Taaffe.