wtorek, 8 kwietnia 2014

Sezon w Old Vic

Dziś o godzinie 11.00 (naszego czasu) ruszy sprzedaż biletów na spektakle, które będą wystawiane do końca roku w teatrze Old Vic.

Other Desert Cities  autorstwa Jona Robina Baitza można oglądać do 24 maja. Sztuka zbiera dobre recenzje, a występują w niej m.in. Sinead Cusack i Clare Higgins.

Od 28 maja do 15 czerwca na scenie teatru będzie można zobaczyć samego Kevina Spacey! Dyrektor artystyczny Old Vic wystąpi w roli genialnego prawnika Clarence'a Darrowa Davida W. Rintelsa. Bilety w cenie od £10 do £60.


Dramat Arthura Millera z okresu procesów czarownic w Salem The Crucible, będzie wystawiany od 24 czerwca do 13 września,.  Obsada zostanie dopiero ogłoszona, ale sztuka zapowiada się bardzo interesująco.


Sezon zakończy Kristin Scott Thomas występująca jako Electra. Tragedię Sofoklesa, w adaptacji Franka McGuinnessa będzie można oglądać od 20 września do 20 grudnia

Na dwa powyższe spektakle bilety można kupować w cenach od £10 do £55.

2 komentarze:

 1. Hehe... Próbowałam dziś kupić bilety na Spaceya, bo o 11 ruszyła sprzedaż. Nie było szans, serwer padł, a bileciki się rozeszły szybciej niż da się powiedzieć "Old Vic" ;) Oh well. Pocieszę się moim kochanym Globe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się udało kupić na The Crucible. Ale trwało to ponad dwie godziny. Zdecydowanie informacja, że jest sie 1587 osobą w kolejce powoduje lekkie zawieszenie. Późnej próbowałam jeszcze na Electre i byłam 2983. Po kolejnych dwóch godzinach, kiedy musiałam wyłączyć komputer byłam już 763.
   A Spacey dodatkowo bardzo krótko gra, więc tym bardziej się nie dziwie, że zniknęły.

   Usuń