niedziela, 20 września 2015

Noblista na West Endzie

czyli gwiazdy nadciągają:

1. Już w listopadzie, z okazji 50 rocznicy powstania sztuki "The Homecoming" Harolda Pintera, Jamie Lloyd wystawi ją w Trafalgar Studios. W rolach głównych zobaczymy m.in Johna Simma (to będzie już trzecia sztuka noblisty w dorobku aktora - po intymnym "Betrayal" i szalonym "The Hothouse") i Gemmę Chan.

źródło
Najstarszy z braci, Teddy, wraca wraz z żoną Ruth do północnego Londynu, po 6-ciu latach spędzonych w Ameryce. Ruth szybko odnajduje się w nowej rodzinie, a ojciec i pozostali bracia nieustannie walczą o jej uwagę i starają się jej zaimponować.

Sztuka będzie wystawiana od 14 listopada do 13 lutego, a publiczna sprzedaż biletów ruszy już we wtorek, 22 września, o 11 rano naszego czasu na ATG.

2. Sir Ian McKellen w rozmowie z Time Out potwierdził, że "No Man's Land" (także autorstwa Pintera), we wrześniu 2016 roku zawita na West End. W rolach głównych zobaczymy sir Iana oraz sir Patricka Stewarta. Plotki o tym spektaklu pojawiły się już jakiś czas temu i bardzo się cieszymy, że w końcu doczekaliśmy się jakiś pewne informacje. Na szczegóły zapewne trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać, ale my już zaczynamy oszczędzać na bilety ;)