wtorek, 10 listopada 2015

London calling


Już za chwileczkę, już za momencik odlatujemy do Londynu na kolejny, ostatni w tym roku teatralny maraton. Pięć dni, jedenaście spektakli, jeden panel i wystawa kostiumów. 


A co zobaczymy?
Na liście mamy:
"Measure for Measure" z Romolą Garai; "Henryka V" z Alexem Hassellem (plus panel dyskusyjny z reżyserem i aktorami); "Medee" w Almeidzie; "Mr Foote's Other Leg" z Simonem Russelem Bealem i Josephem Millisonem; "Oddyssey" w Sam Wanamaker Playhouse; "Vampire Hospital Waiting Room" czyli hit z edynburskiego Fringe w Arts; "Jane Eyre" w National Theatre; "Hairy Ape" z Bertiem Carvelem; "Baddies the Musical"; "Clarion" w Arcola Theatre i oczywiście "Tortoise" Naomi Westerman w Criterion, jako część specjalnego pokazu nowych sztuk.
Dodatkowo wystawa kostiumów teatralnych i filmowych "Dressed by Angels" i czytanie "Odysei" w Almeidzie.


2 komentarze:

  1. Mmmm Zazdroszczę. Czy miałyście już na blogu przewodnik jak tanio organizować takie wyjazdy? Począwszy od noclegów, przez jedzenie, kończąc na biletach do teatru?

    OdpowiedzUsuń
  2. Mamy tylko ogólny przewodnik na górze (w tym o biletach), ale jak jest zapotrzebowanie to taki też możemy zrobić jak się tylko uporamy z recenzjami :)

    OdpowiedzUsuń